Ekonomik Gelişmeler

Robert Kiyosaki’den Kripto ve Ekonomi Uyarısı!

Felaket Geliyor!

Robert Kiyosaki’den Kripto ve Ekonomi Uyarısı!

Robert Kiyosaki’den Kripto ve Ekonomi Uyarısı!

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, ekonomik kaosun eşiğinde olunduğunu söyledi. Kiyosaki’ye göre olası ekonomik çöküş bankaları ve birikimleri yok edecek kadar kötü sonuçlara neden olacak. Yazar paylaştığı bir tweetinde tüm yatırımcıların bu büyük krize hazır olması konusunda uyardı.

Felaket Geliyor!

Kiyosaki gümüş başta olmak üzere altın ve diğer kıymetli metalleri olan desteğiyle tanınan bir yazar.

“Dünya ekonomisi büyük bir krizin eşiğinde. Sırada bankalara hücum mu var? Birikimler mi dondurulacak? Sırada ekonomiyi kurtarma paketleri mi var? GERÇEK gümüş külçeler satın almanızdan para kazanmıyorum. Sadece olacaklara hazırlıklı olmanızı ve tedbir almanızı istiyorum. Gerçek bir gümüş külçeyi yaklaşık 25 dolara satın alabilirsiniz.”

Kiyosaki Bankalara Hücum Bekliyor!

Robert Kiyosaki olası bankalara hücum için uyarırken, kurumların bu konuda farklı çözümler araması gerektiğinin altını çizdi. İngiltere Merkez Bankası’dan Jon Cunliffe, dijital (CBDS) pound’un bu konuda çözüm olabileceğine inanıyor.

Dünya ekonomisi yükselen enflasyonla karşı karşıya kalırken, Kiyosaki finansal krize hazırlanmak için altın, gümüş ve Bitcoin‘e  yatırım yapılmasını savunurken bir çöküşün yaklaştığını söyledi.

Dijitalparaci.com olarak bildirdiğimiz üzere Robert daha önce yükselen enflasyonun “ABD nüfusunun %50’sini varlıklarını ve birikimlerini, silip süpüreceğine” dair endişelerini dile getirirken, çöken borsanın emeklilik fonlarını ve emekli maaşlarını geri ödemeyi zorlaştırabileceğini iletmişti.

Kiyosaki olası bir mali çöküşte FED’i “sahte para” basmakla suçladı. Kiyosaki, sahte para olarak adlandırdığı şeyin ABD Doları olduğunun bilmeliyiz. Robert Kiyosaki’den Kripto ve Ekonomi Uyarısı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu